۱۳۹۷/۰۸/۰۹
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم

ارزش یکصد میلیارد تومانی طرح های گازرسانی درحال اجرای جهرم

معاون استاندار در بازدید از طرح های گازرسانی در شهرستان جهرم اظهار داشت: هم اکنون یمصد میلیارد تومان طرح و پروژه گاز رسانی دراین شهرستان در حال اجراست.به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم مهندس علیرضا صحرائیان اظهار داشت: علی رغم شرایط موجود که تامین برخی کالاهای ملزوم گازرسانی با مشکلاتی مواجه شده طرح های گازرسانی در این شهرستان از پیشرفت خوبی برخوردار هستند.

وی افزود: با همکاری بخش های مرتبط طرح های در دست اجرا به زودی به بهره برداری خواهند رسید و ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش روستایی شهرستان جهرم از ۵۴ درصد به ۹۲ درصد خواهد رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان جهرم با تشریح وضعیت گازرسانی در این شهرستان گفت: شهرستان جهرم دارای ۵ شهر است که ۴ شهر آن پیش از این از طرح های گاز رسانی بهره مند شده و تنها شهر باقیمانده ظرف یک ماه آینده به شبکه گاز طبیعی متصل خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: در بخش روستایی در این شهرستان ۱۵۰ روستای مشمول گازرسانی وجود دارد که تاکنون ۵۶ روستای آن گازدار شده و ۶۷ روستا نیز در مرحله اجرای طرح های گازرسانی هستند.

مهندس صحرائیان با اشاره به این موضوع که در سال جاری ۲۵ طرح گاز رسانی روستایی از مجموع روستاهای در دست اجرای این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید ادامه داد: ۲۷ روستا نیز در دست مطالعه برای اجرای طرح های گاز رسانی است که پس از اتمام طراحی به مرحله اجرایی خواهند رسید.


منبع : فرمانداری شهرستان جهرم

کد خبر : 69458
تعداد بازدیدها : ۵۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است