۱۳۹۷/۰۷/۲۵
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم

دهیاران فرماندهان جهاد و توسعه در روستاها هستند

معاون استاندار گفت: فرهنگ سازی و عملیاتی کردن راهکار های مقابله با خشکسالی، در دستور کار دهیاران قرار گیرد.


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، مهندس صحرائیان در همایش یک روزه سازگاری با خشکسالی و مدیریت بحران، که باحضور جمعی از کارشناسان جهاد کشاورزی استان، بخشداران، دهیاران و تنی چند از مسئولین شهرستان جهرم برگزار شد، گفت: دهیاران مسائل مورد بحث در این همایش را مد نظر قرار داده و علاوه بر همراه کردن اهالی روستا، در جهت مقابله با خشکسالی بکوشند.

وی افزود: فرهنگ سازی و عملیاتی کردن روش های نوین آبیاری در باغات با استفاده از دستاوردهای جوانان بومی، یکی از بهترین راه های مقابله با خشکسالی و صرفه جویی در مصرف آب است.

فرماندار ویژه شهرستان جهرم با اشاره به حضور دهیاران در خط مقدم جهاد و توسعه در سطح روستاها، بیان داشت: دهیاران سیاست های دولت را در روستاها عملیاتی کنند که از مهمترین آنها با توجه به ذات تولید کننده بودن روستاها، ایجاد اشتغال و مهاجرت معکوس می باشد.

مهندس صحرائیان اذعان کرد: قطعا مشکلات در روستاها زیاد است اما دهیاران با اولویت بندی مناسب بر اساس نیاز های واقعی مردم، در صدد رفع آنها باشند و با پیگیری های خود از ظرفیت های مسئولان نیز استفاده کافی نمایند.


منبع : فرمانداری شهرستان جهرم

کد خبر : 69291
تعداد بازدیدها : ۱۴۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است