۱۳۹۷/۱۰/۲۱
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم برگزار شد

نشست بررسی مسائل و مشکلات ورزش جهرم در حوزه بسکتبال

 

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، مهندس صحرائیان در نشست بررسی مسائل و مشکلات ورزش جهرم در حوزه بسکتبال که با حضور عنایت اله آتشی مربی، مجری و مفسر رشته بسکتبال در شبکه های ورزش و ۳ سیما، داریوش کشتکار پیشکسوت بسکتبال، رئیس هیأت مدیره مؤسسه خیریه ناتف و خیر علمی آموزشی و تنی چند از پیشکسوتان و مسئولین و اعضای مؤسسه ناتف برگزار شد، اظهار داشت: تلاش های زیادی برای بسکتبال جهرم صورت گرفته که پیشرفت نماید و در سطح کشور مطرح شود.
 
فرماندار ویژه شهرستان جهرم با بیان اینکه ظرفیت فوق العاده ای در حوزه ورزش در جهرم و مخصوصا در رشته بسکتبال وجود دارد، بیان داشت: می بایست ظرفیت های حوزه ورزش جهرم را شناسایی و از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها برای شکوفایی استعداد ها استفاده کنیم.
 
وی ادامه داد: یکی از مهمترین عوامل کشف این ظرفیت ها، استعدادیابی از نوجوانان و جوانان جهرمی است.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان جهرم اذعان کرد: در بعضی از رشته ها مثل بسکتبال، زمینه قبلی و ظرفیت وجود دارد و در این راستا نیازمند یک حرکت هستیم تا دوباره نام جهرم در کشور بدرخشد.
 
مهندس صحرائیان حضور پیشکسوتان ورزشی در جهرم را غنیمت شمرد و خاطر نشان کرد: امروز با حضور استاد آتشی، دکتر کشتکار که از بزرگان و پیشکسوتان بسکتبال جهرم هستند، روز بزرگی است برای شهرمان که تاثیر به سزایی در روحیه ورزشکاران جهرم دارد و ما این روز را به عنوان روز بسکتبال جهرم معرفی می کنیم.
 
وی افزود: همراهی بزرگان جهرمی باعث رشد و تعالی جهرم و مخصوصا حوزه ورزش شهرستان می شود.
 
این مقام مسئول خواستار حمایت همه جانبه از تیم بسکتبال جهرم شد و ابراز داشت: در این برهه زمانی که تیم بسکتبال جهرم با دست خالی به اینجا رسیده را تنها نگذاریم و حمایت کنیم تا به مراتب و مدارج بالاتر صعود نمایند.
 
مهندس صحرائیان با اشاره به عملکرد مدیریت حوزه ورزش در جهرم، بیان کرد: یک مدیر خوب علاوه بر فکر و عملکرد خوب، باید راهبری و مدیریت نیروی انسانی را نیز به نحو احسن انجام دهد.
 
وی بر ورود سازمان های مردم نهاد در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، ورزشی تأکید کرد و گفت: سازمان های مردم نهاد با حضور در بخش های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و ... اثر بخشی و کارآمدی برنامه ها و پیشرفت و توسعه آن ها را سرعت می بخشند و به عنوان پل ارتباطی میان مردم و دولت می توانند دولت را در مسیر برطرف کردن آسیب های اجتماعی و نابسامانی های درون جامعه یاری رسانند.
 
گفتنی است در پایان از مؤسسه نیک اندیشان توسعه فرهنگ (ناتف) که حامی ورزش بسکتبال شده است به صورت ویژه تقدیر و تشکر به عمل آمد.


منبع : فرمانداری شهرستان جهرم

کد خبر : 70547
تعداد بازدیدها : ۶۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است