۱۳۹۷/۱۰/۰۵
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم

از فعالیت ها و تحقیقات پژوهشگران در حوزه های مختلف استفاده شود

سومین همایش تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه ها، مراکز علمی و آموزشی و ادارات شهرستان، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم، مشاور استاندار در امور دانشگاه ها و دبیر برگزاری هفته پژوهش در استان فارس و اعضای شورای تأمین و شورای اداری برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، مهندس صحرائیان در این همایش اظهار داشت: با توجه به ظرفیت شهرستان و تعدد دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی، و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری، می بایست اولویت پژوهش ها را بر مبنای ایجاد اشتغال و کار آفرینی قرار دهیم.
 
وی ادامه داد: دانشگاه ها کمک های شایانی در حوزه اقتصاد مقاومتی و کاهش آسیب های اجتماعی کرده اند که لازم است این دو مقوله را با جدیت بیشتری ادامه دهند.
 
فرماندار ویژه شهرستان جهرم با بیان اینکه تحقیق و پژوهش مهمترین عامل دستیابی به توسعه پایدار است، خاطر نشان کرد: دانشگاه ها به کمک شرکت های دانش بنیان بیایند و ارتباط بین صنعت و دانشگاه را برقرار کنند.
 
مهندس صحرائیان به عدم استفاده از پژوهش ها و فعالیت های پژوهشگران اشاره کرد و ابراز داشت: حوزه پژوهشی در دانشگاه ها تقویت شود و از تحقیقات پژوهشگران در حوزه های مختلف استفاده شود و فقط به منزله پر کردن کمد ها و کتابخانه ها نباشد.
 
در پایان از 23 پژوهشگر برتر دانشگاه ها، مراکز علمی و آموزشی و ادارات شهرستان تجلیل به عمل آمد.


منبع : فرمانداری شهرستان جهرم

کد خبر : 70332
تعداد بازدیدها : ۱۱۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است