۱۳۹۷/۰۷/۰۱
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم

فعالیت احزاب محدود به ایام انتخابات و حوزه سیاسی نشود

معاون استاندار گفت: با توجه به وجود احزاب مختلف سیاسی در شهرستان جهرم نباید فعالیت آن‌ها تنها به ایام انتخابات محدود شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، علیرضا صحرائیان در نشست فعالان سیاسی شهرستان جهرم تعالی و پیشرفت را نتیجه همفکری و همدلی گروه‌های مختلف سیاسی دانست و اظهار داشت: چنانچه نقطه نظرات و دیدگاه‌ها به جهت اصلاح امور، ارتقاء فعالیت‌ها و ریشه‌یابی مشکلات باشد به‌ یقین در شناخت مسیر برای توسعه و تعالی شهرستان کمک بسیاری می‌کند.

وی با اشاره به اینکه باید به این نکته برسیم که فارغ از مسائل کلان ملی و اختلاف سلیقه‌ها برای سربلندی شهرمان در جهات مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی گام برداریم، گفت: در این زمینه باید به دنبال راه‌کارهایی برای توسعه شهرستان باشیم.

فرماندار ویژه شهرستان جهرم با تاکید بر وحدت‌ آفرینی تشکل‌ها و فعالان سیاسی با هدف حفظ نظام، ارزش‌های دینی و تقویت همکاری با دولت در راستای حل مشکلات اقتصادی عنوان کرد: با توجه به وجود احزاب مختلف سیاسی در شهرستان جهرم نباید فعالیت آن‌ها تنها به ایام انتخابات محدود شود.

مهندس صحرائیان بیان کرد: چنانچه احزاب، منطقی و درست راهبری شوند کمک شایانی به نظام و کشور می‌کنند.

وی تاکید کرد: تلاش همه احزاب باید برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی اقشار ضعیف جامعه و تقویت کارآفرینان واقعی باشد.

در پایان جلسه حاضرین با صدور بیانیه ای مشترک بر وحدت تعامل، هم افزایی ، همدلی و همراهی بیشتر با هدف حفظ و پاسداشت ارزشهای دینی به دور از جنجال های حاشیه ای برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی و اقشار ضعیف جامعه و تقویت کارآفرینان واقعی تاکید کردند.


منبع : Jahrom.farsp.ir

کد خبر : 68959
تعداد بازدیدها : ۱۳۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است